Joomla Styles by User Reviews iPage
  • Sport, rekreacja i integracja
    Sport, rekreacja i integracja
  • Wolontariat
    Wolontariat
  • Wsparcie przedsiębiorczości
    Wsparcie przedsiębiorczości

Weź się do roboty, zbuduj z nami swoje roboty!!!


Fundacja "Gramy w zielone" jako partner nieformalny wraz z Fundacją "Puzzle Nadziei" realizują wspólnie projekt "Robot i ja". 

roboty 1

W ramach projektu organizowane są bezpłatne, kreatywne warsztaty dla  dzieci, młodzieży i dorosłych z robotyki. Udział w zajęciach pozwoli uczestnikom rozwinąć umiejętność logicznego myślenia, rozwiązywać problemy w twórczy sposób, a także rozwinąć wyobraźnię i kreatywność. Zajęcia odbywają się od lipca  i potrwają do listopada 2016 r.

roboty 2

Obecnie mamy wolne miejsca w grupie Master (wiek uczestników: powyżej 14 lat, nie ma górnej granicy wiekowej, dlatego zachęcamy do udziału w zajęciach także rodziców).

Projekt dofinansowany ze środków Programu  Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Udział w projekcie jest bezpłatny!!
Chętni do udziału w warsztatach proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego  oraz  przesłanie go:
pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub listowne na adres: Fundacja „Puzzle Nadziei”, ul. Ptasia 39/21, 65-525 Zielona Góra (adres tylko i wyłącznie do korespondencji)

Kontakt:
telefon 783 473 441
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://www.facebook.com/puzzlenadziei/

Nasi partnerzy