Joomla Styles by User Reviews iPage
  • Sport, rekreacja i integracja
    Sport, rekreacja i integracja
  • Wsparcie przedsiębiorczości
    Wsparcie przedsiębiorczości
  • Edukacja
    Edukacja

Podsumowanie projektu „Klub Wolontariuszy-Liderów Społecznych Inicjatyw”


Nasze wspomnienia-tak wspólnie rozkręcaliśmy społeczną energię.

W terminie maj - wrzesień 2016r. udało nam się zrealizować kilka ciekawych inicjatyw społecznych.

Spływ kajakowy 05

Do udziału w nich zaprosiliśmy ponad 100 osób, które brały udział :w warsztatach umiejętności organizacji imprez, wycieczce autokarowej do Parku Mużakowskiego, spływie kajakowy, turnieju piłki nożnej i siatkowej, sportowym pikniku rodzinnym, warsztatach tanecznych.

Muzakow 02

Głównym celem projektu był  rozwój Klubu Wolontariuszy  Fundacji „Gramy w Zielone”, który udało się zrealizować w 100% ,na stałe współpracuje dzisiaj z nami  25 osób w różnym wieku ,są to nasi Wolontariusze-Liderzy Społecznych Inicjatyw, którzy mają ciekawe pomysły. Mamy nadzieję, że w miarę możliwości będziemy pozyskiwać środki finansowe, żeby przekuwać pomysły na zrealizowane inicjatywy.

warsztaty 01 warsztaty 11

Zapraszamy osoby zainteresowane profilem działań Fundacji do współpracy, nowi Wolontariusze są również mile widziani.

Zrealizowane inicjatywy miały również szerszy wymiar społeczny, chcieliśmy zwrócić uwagę na potrzebę rozwoju lokalnej bazy sportowej. W Zielonej Górze-Zatoniu powstały piękne boiska: trawiaste do piłki nożnej oraz wielofunkcyjne o nawierzchni tartanowej. Jednak brakuje jeszcze na nich zaplecza socjalnego i nasze starania będą prowadzone właśnie w tym kierunku, żeby zatoński kompleks sportowy nie odbiegał od norm europejskich wszakże jesteśmy w Unii Europejskiej.

Festyn sportowy 04 Festyn sportowy 05

Festyn sportowy 16

Inicjatywy, które zrealizowaliśmy miały w dużej mierze charakter sportowy, zawsze z akcentem rodzinnym i ekologicznym. Nasze działania , promowały sport powszechny  dla wszystkich grup wiekowych, całych rodzin.

PSD 65

Zwracaliśmy też uwagę na aspekty ekologiczne,  przede wszystkim na kształtowanie postaw proekologicznych- dbałości o środowisko, w którym przebywamy, poprzez proste działania takie jak sprzątanie po sobie oraz segregowanie śmieci .  

Marsport 01

Dziękujemy naszym Wolontariuszom

Liderzy : Nikola Uglik; Marta, Paweł, Nastka Wyciszkiewicz;  Mirek, Jarek, Kacper, Kamil, Dorota Borzdyńscy; Asia Adamek; Piotr, Kacper , Martynka ,Wiola Małycha; Jacek, Olek Kucia; Gosia Torenc;  Darek, Aneta, Tomek Pawlak, Robert, Aldona, Radek, Marek, Donata Karwaccy; Kinga, Brygida, Sławek Stanek; Kasia Modrzejewska; Karolina, Edyta, Jarek Brzeczka; Dorota, Andrzej Skafirjak; Andrzej, Sławka Baran, to osoby, które aktywnie wspierały i uczestniczyły w inicjatywach Fundacji, włożyły dużo pracy i energii, ale mamy nadzieję ,że również miło i przyjemnie będą wspominały ten czas.  

Pozdrawiamy i zapraszamy do współpracy
Zespół Fundacji „Gramy w Zielone”

Projekt "Rozwój Klubu Wolontariuszy - Liderów Społecznych Inicjatyw" został zrealizowany przy wsparciu:

Partner ZLOP                         Partner FIO

Nasi partnerzy