Joomla Styles by User Reviews iPage
  • Sport, rekreacja i integracja
    Sport, rekreacja i integracja
  • Edukacja
    Edukacja
  • Wsparcie przedsiębiorczości
    Wsparcie przedsiębiorczości

Aktywna wiosna z Fundacją Gramy w Zielone


W ramach Projektu „Aktywna Wiosna” w dniach 04-05 maja 2018r. odbył się już drugi, organizowany przez Fundację "Gramy w Zielone" spływ kajakowy.

Kajaki 01

Tym razem trasa została rozłożona na dwa etapy. Pierwszy, nazwijmy go „rozgrzewający”, prowadził z Mostek( k. Świebodzina) kanałem Niesulickim oraz wokół jeziora Niesłysz do Niesulic. Tam nabieraliśmy sił przed drugim etapem naszej wycieczki. Obiad, mecz piłki siatkowej, wspólne ognisko i integracja do późna w nocy.

kajaki 03 kajaki 06

kajaki 05

Rano, tak samo jak w pierwszy dzień obudziła nas piękna pogoda i bezchmurne niebo. Po śniadaniu wsiedliśmy do kajaków, nawet nie wiedząc ile wysiłku nas czeka. Płynęliśmy kanałem Ołobockim. Jest to trudna trasa obfitująca w liczne przeszkody.

kajaki 04

Woda miejscami szeroka i spokojna a miejscami wąska i bystra, liczne urządzenia hydrologiczne, powalone drzewa i inne przeszkody były dużym wyzwaniem zarówno dla tych którzy płynęli kajakiem pierwszy raz, jak i dla weteranów. Jednak wszyscy dali radę dzięki zgodnej współpracy. Wspaniałe towarzystwo i atmosfera, piękna pogoda i cudowna przyroda, sport i rekreacja oraz aktywny wypoczynek. Dwa dni „poza światem”. Aż ciężko było wracać.

Kajaki 02

kajaki 07 kajaki 08

kajaki 09

Dziękujemy za pomoc w organizacji spływu Towarzystwu Turystycznemu "Chapacz" oraz pozdrawiamy komandora spływu pana Waldemara Pieńkowskiego a także naszego ratownika i pilota zabezpieczającego. Wielkie podziękowania kierujemy dla radnego miasta Zielona Góra Wiesława Kuchty za propagowanie aktywnego wypoczynku i przeznaczenie ze swojej puli Radnego środków finansowych na realizację tego Projektu.

Projekt sfinansowany ze środków Urzędu Miasta Zielona Góra.

Radosnych Świąt Wielkanocnych


Wszystkim naszym sympatykom i przyjaciołom

życzymy

spokojnych, radosnych i pogodnych

Świąt Wielkanocnych

Fundacja Gramy w Zielone

fgwz   wielkanoc 2017

Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku


Wszystkim naszym sympatykom i przyjaciołom

życzymy

radosnych i pogodnych świąt Bożego Narodzenia

oraz wielu szczęśliwych chwil, sukcesów i wszelkiej pomyślności

w nadchodzącym Nowym 2017 Roku

Fundacja Gramy w Zielone

zyczenia gwz

Weź się do roboty, zbuduj z nami swoje roboty!!!


Fundacja "Gramy w zielone" jako partner nieformalny wraz z Fundacją "Puzzle Nadziei" realizują wspólnie projekt "Robot i ja". 

roboty 1

W ramach projektu organizowane są bezpłatne, kreatywne warsztaty dla  dzieci, młodzieży i dorosłych z robotyki. Udział w zajęciach pozwoli uczestnikom rozwinąć umiejętność logicznego myślenia, rozwiązywać problemy w twórczy sposób, a także rozwinąć wyobraźnię i kreatywność. Zajęcia odbywają się od lipca  i potrwają do listopada 2016 r.

roboty 2

Obecnie mamy wolne miejsca w grupie Master (wiek uczestników: powyżej 14 lat, nie ma górnej granicy wiekowej, dlatego zachęcamy do udziału w zajęciach także rodziców).

Projekt dofinansowany ze środków Programu  Fundusz Inicjatyw Obywatelskich

Udział w projekcie jest bezpłatny!!
Chętni do udziału w warsztatach proszeni są o wypełnienie formularza zgłoszeniowego  oraz  przesłanie go:
pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
lub listowne na adres: Fundacja „Puzzle Nadziei”, ul. Ptasia 39/21, 65-525 Zielona Góra (adres tylko i wyłącznie do korespondencji)

Kontakt:
telefon 783 473 441
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
https://www.facebook.com/puzzlenadziei/

Przypominamy o zbieraniu plastykowych nakrętek


Pamiętacie ,zbieraliśmy plastikowe nakrętki dla niepełnosprawnego Bartka z Żagania na  Sportowym Pikniku Rodzin.

Akcję prowadzimy jeszcze do końca października,jeżeli macie niepotrzebne nakrętki to prosimy przynieście je do siedziby Fundacji -ul.Zatonie-Jaśminowa 3.

nakretki

Mamy już cały duży wór,a zebrane nakrętki przekażemy na początku listopada  do Stowarzyszenia Uśmiech Dziecka z Żagania ,która prowadzi szeroką akcję majacą na celu pomoc w rehabilitacji Bartka.

Pozdrawiamy Zespół Fundacji "Gramy w Zielone"

 

Nasi partnerzy